HAKKIMIZDA

Firmamız Hakkında

...

Deseca, şu anda kart sektöründe tanımlanmış tüm malzemeleri kullanarak üretim yapabilecek teknolojik alt yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra teknolojide yaşanan gelişmeleri sürekli takip ederek sistemine adapte etmektedir. Kart sektöründe mevcut tüm kart çeşitleri yanı sıra bileklik çeşitleri ve boyun ipi çeşitleri üretimlerini de bünyesinde barındırmaktadır.

Teknolojik alt yapıya ek olarak Next Card, Avrupa, Türk Cumhuriyetleri, Orta Doğu, Afrika, Körfez Bölgesi, gibi çok geniş ve farklı coğrafyada faaliyet gösteren müşterilerine sürekli olarak geri bildirim, ihtiyaç ve gelişmelere yönelik her türlü bilgiyi sunmayı hedefleri arasına almıştır. Hedefleri arasındaki bir diğer faaliyeti ise bilgi, deneyim ve teknolojiyi birleştirerek sektöre yeni ürünler, daha güvenli ve ekonomik çözümler yaratmaktır.

BECERİLERİMİZ

PVC Kart 80%
Kazı-Kazan 90%
Boyun İpi 75%
Bileklik 85%
RFID 80%

AVANTAJLARIMIZ

Güvenli Üretim

Üretimde çalışan personelin gerekli eğitimlerden geçirilerek üretim sürecine katılması üretimin güvenli hale gelmesidir.

Özel Paketleme ve Hızlı Sevkiyat

Paketleme işlemi müşterinin isteği üzerine yapılmaktadır. Paketleme işlemlerimizde kullanılan malzemeler tamamen geri dönüşüme uygundur.

Uygun Fiyat

Müşterilerin istekleri doğrultusunda doğru yönlendirme ile en uygun seçim ve fiyat belirlenir.

BÖLÜMLERİMİZ

...

Matbaa

Matbaa departmanımız; Baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası en gelişmiş basım teknolojilerinin kullanıldığı güçlü makine parkuruna sahiptir.

...

Kişiselliştirme / Şifreleme

Kişiselleştirme ve şifreleme bölümümüz; Son teknolojiyle donanımlı olup çok farklı gereksinimleri karşılayabilecek kapasite ve teknik olanaklara sahiptir.

...

Paketleme

Paketleme bölümümüz; Kamera kontrollü ve seri bir şekilde kartları istenilen adetlerde kutular, koliler sevkiyata hazır hale getirir.

...

Sevkiyat

Sevkiyat; Hazır ürünler vakit kaybetmeden güvenilir bir şekilde adrese teslim edilir.